Modernu, dizajnersku kolekciju vjenčanica koju već godinama stvara renomirani hrvatski modni brand ALDUK s nestrpljenjem iščekujemo svake godine: najprije kampanju kojom dizajner i njegov tim uvijek ispričaju jednu predivnu modnu priču, a potom i lookbook koji pruža bolji uvid u dizajn novih vjenčanica iz kolekcije za ovu godinu.
"Fotografije su glavni alat komunikacije s klijentima, ali preporuka je dolazak u ALDUK Showroom, u Draškovićevoj 33 u Zagrebu, nakon što rezervirali termin. Čeka vas isprobavanje modela, uz savjetovanje i pomoć tima i mene osobno, kako bismo vam svojim iskustvom i znanjem pomogli pri odabiru, uz naglasak da finalna odluka mora doći od same mladenke", pojasnio je Ivan.
U ALDUK showroomu nalazi se preko 90 modela bridal kolekcija iz prethodnih sezona, a ove godine ponuda je nadopunjena s 30ak novih modela izuzetno modernog, minimalističnog stila s dizajnerskim pečatom i efektnim detaljima. Vjenčanice se izrađuju po mjeri svake mladenke, uz probe i potrebnu prilagodbu dizajna, a moguće ih je samo kupiti jer dizajnerski showroomovi ne nude najam modela. Tako ćete dobiti vjenčanicu izrađenu po vašim mjerama i željama, koju nitko nije nosio i koja će imati posebno mjesto u vašim uspomenama.
Termin je potrebno rezervirati nekoliko mjeseci prije vjenčanja, a vjenčanicu je dovoljno izabrati dva ili tri mjeseca unaprijed, dok se proces probe i isporuke vjenčanice odvija u mjesecu pred datum vjenčanja.
Fotografije: Danijel Berković
Model: Lara Spajić
beba
@27.02.2025. 17:39 0PREKRASNE!!!!
Kaatjaa
@27.02.2025. 22:24 1Divne su ❤️