Beauty Pharmacy u zagrebačkoj Gundulićevoj ulici bio je domaćin ekskluzivnog eventa kojim je obilježen dolazak renomiranog dermokozmetičkog brenda NassifMD Dermaceuticals u njegovu pažljivo kuriranu ponudu. U ugodnoj atmosferi okupili su se predstavnici medija i gosti iz svijeta ljepote kako bi iz prve ruke upoznali filozofiju i proizvode brenda iza kojeg stoji više od 30 godina kliničkog iskustva jednog od najpoznatijih estetskih kirurga u svijetu.

NassifMD Dermaceuticals osnovao je svjetski priznati estetski kirurg dr. Paul Nassif, poznat po svom stručnom pristupu pomlađivanju kože i dugogodišnjem iskustvu u radu s pacijentima. Mnogi su ga upoznali putem malih ekrana, kao zvijezdu showa “Traljav posao”, čijih se 8 sezona prenosilo u više od 160 zemalja. Njegov brend temelji se na spoju medicinske ekspertize i napredne dermokozmetike, s fokusom na rješenja koja ciljano djeluju na ključne probleme kože poput dehidracije, gubitka elastičnosti, znakova starenja i neujednačenog tena. Formulacije proizvoda razvijene su kako bi pružile vidljive rezultate, uz istovremeno očuvanje zdravlja i ravnoteže kože.


Tijekom eventa gosti su imali priliku isprobati najprodavanije proizvode iz NassifMD Dermaceuticals linije, upoznati se s njihovim aktivnim sastojcima te dobiti personalizirane preporuke za njegu kože. Poseban naglasak stavljen je na inovativne formule koje kombiniraju hijaluronsku kiselinu, peptide i antioksidanse, pružajući koži intenzivnu hidrataciju i obnovu.


Uvođenjem NassifMD Dermaceuticals brenda u svoju ponudu, Beauty Pharmacy dodatno učvršćuje svoju poziciju destinacije za vrhunsku dermokozmetiku i stručno vođenu njegu kože. Svi proizvodi dostupni su za kupnju na fizičkoj lokaciji u Gundulićevoj ulici u Zagrebu, kao i putem Beauty Pharmacy webshopa, čime su sada još pristupačniji svima koji traže učinkovita i provjerena rješenja za njegu kože.


Ovaj event još jednom je potvrdio važnost edukacije, stručnosti i pažljivo odabranih brendova u svijetu ljepote, a Beauty Pharmacy i tvrtka Revelo – ekskluzivni zastupnik brenda NassifMD Dermaceuticals – svojim klijentima nastavljajudonositi inovacije koje spajaju znanost i estetiku.
Za slatke zalogaje pobrinuo se TiraMisu Studio, Masarykova 26, a fotografije potpisuje John Pavlish.

Antea Valenta

Zora Bjelousov

Danijela Arbutina

Tena Sakar Vukić

Sandra Koncilija